Adorácia

Jedine modlitbou sa môže naše srdce rozpáliť pravou láskou k nášmu Vykupiteľovi. Aby sme veľmi milovali Ježiša Krista, musíme ho o to veľa prosiť. Milovať‘ Ježiša Krista je totiž najväčšie dielo, aké môžeme na tejto zemi vykonať.

POZÝVAME VÁS STAŤ SA SÚČASŤOU RODINY ADORUJÚCICH

Ustavičná adorácia je požehnaním nielen pre svet či farnosť, v ktorej prebieha, ale aj pre jednotlivca, ktorý ju s láskou vykonáva. Zapojme sa preto do adorácie s úprimným úmyslom vyprosiť požehnanie pre tento svet.

Bez stálych, teda zapísaných adorátorov, nemôže adorácia fungovať. Pozývame vás prihlásiť sa do tabuľky adorujúcich. Záväzok platí jeden rok, do konca mája 2020. Je možné nájsť si spoločníka alebo sa prihlásiť ako rodina, a tak sa striedať.

Postup na prihlásenie

• Kliknite na „chcem sa registrovať“ a následne vyplňte požadované údaje.
  • Vyberte si termín služby. V kalendári sa políčko zafarbí na žlto. /Čísla uvedené nad kalendárom udávajú čas začiatku hodinovej adorácie./A už len nezabudnúť prísť adorovať…
  • Na zadaný email vám bude zaslané heslo.
  • Formulár „prihlásenie“ je potrebné vypísať /zadať heslo, ktoré vám bolo zaslané/ a odoslať.
  • Po vyplnení času služby je potrebné odhlásiť sa /v ľavom hornom rohu/. Po tomto kroku sa políčko zafarbí na červeno alebo modro.
  • Ak si budete chcieť po čase overiť termín svojej služby, stačí sa prihlásiť pod svojím heslom a v tabuľke sa vám zobrazí váš termín vyznačený oranžovou farbou.

Adorácia na YouTube

Ponúkame Vám možnosť sledovať adorácie aj cez náš YouTube kanál

Rímskokatolícka cirkev,
Farnosť Dobrého pastiera

Smreková 39
010 07 Žilina

• Číslo účtu:

SK30 0200 0000 0039 8058 0453
    VUB Banka

• IČO:
  • DIČ
    2021722109

© 2020 DP&RKFÚ DP, Všetky práva vyhradené.